Orkán Tablety 2v1


Orkán Tablety 2v1
Moderné umývacie tablety pre všetky typy umývačiek riadu. Ich špeciálne zloženie a moderné prevedenie zaisťuje jednoduché dávkovanie, dvojfázový umývací účinok pre bezproblémové odstránenie aj zaschnutých nečistôt a žiarivý lesk riadu, príborov a pohárov. Obsahujú aj látky obmedzujúce koróziu skla.

Orkán excelent


Orkán excelent
Moderný koncentrovaný umývací pripravok pre domáce umývačky riadu so sviežou citrusovou vôňou. Je maximálne šetrný k dekorom. Jeho receptúra založená na enzýmoch a aktívnom kyslíku zabezpečuje vynikajúcu umývaciu účinnosť pri polovičnom dávkovaní (k ryske MIN" v násypke umývačky), z čoho vyplýva, že 1 kg prípravku vystačí na 50 umývaní.

Orkán lesk


Orkán lesk
Leštiaci a oplachovací prípravok pre domáce umývačky riadu s citrusovou vôňou. Jeho zloženie odstráni zvyškové minerálne usadeniny z umývaných predmetov a zaisti ich dokonalý žiarivý lesk.

Orkán soľ special


Orkán soľ special
Chemicky prečistená soľ špeciálne určená pre regeneráciu zmäkčovačov vody v domácich a priemyselných umývačkách riadu alebo kávovaroch. Jej kryštalická štruktúra zaisťuje optimálne rozpúšťanie.

Orkán čistič


Orkán čistič
Práškový čistiaci prípravok domácich umývačiek riadu so sanitačným účinkom na báze Aktívneho chlóru. Zloženie zaručuje vysokú čistiacu schopnosť pre odstránenie usadenín a mastnôt z celého umývacieho systému a umývacieho priestoru umývačiek. Vysoká čistiaca schopnosť zaručuje odstránenie usadenín aj z ťažko prístupných miest. Je univerzálne použiteľný pre všetky umývačky riadu.

Orkán sada


Orkán sada
Veľmi obľúbené kompletné balenie programu pre domáce umývačky riadu. Obsahuje: Orkán excelent 1kg, Orkán soľ špeciál 1,5kg, Orkán lesk 500ml, Orkán čistič 150g v priehľadnom PE obale.

Orkán sada TABLETY


Orkán sada TABLETY
Veľmi občúbené kompletné balenie programu pre domáce umývačky riadu. Obsahuje: Orkán tablety 2v1 36ks, Orkán soľ špeciál 1,5kg, Orkán lesk 500ml, Orkán čistič 150g v priehľadnom PE obale.
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8