Renomag EXTRA


Renomag EXTRA
Silne alkalický dezinfekčný prostriedok určený pre čistenie a dezinfekciu v potravinárstve. Vďaka obsahu inhibítorov korózie je vhodný pre sanitádu zariadení z farebných kovov a ich zliatin. Odstračuje dobre hlavne organické nečistoty /bielkoviny, tuky. krv zvyšky ovocia). Je vhodný na sanitádu kontajnerov, nádrží, cisterien, baliadch liniek a potrubných systémov, umývačiek a zmáslovačov v potravinárskych a mliekarenských prevádzkach. Prípravok je ľahko a bez zvyškov oplachovalo Iný vodou.

Aplikácia: Aplikujte postrekom, ponorom aleoo cirkuláciou v koncentrácii 4 - 20 g/l podľa stupňa znečistenia. Dodržujte teplotu 50 - 80 "C s dobou pôsobenia 5 - 60 min. Po vyčistení vždy riadne opláchnite čistou vodou. Mikrobiálna účinnosť A, B (EN 13727. 1276, 13610).

Renomag AKTIV


Renomag AKTIV
Silne alkalický prostriedok určený pre penové čistenie. Špeciálne tenzidy obsiahnuté v tomto prostriedku zaisčujú vynikajúcu stabilitu nanášanej peny. Je veľmi účinný aj v tvrdej vode. Vďaka svojmu aktívnemu zloženiu preniká dobre aj do silných nánosov dechtov, ktoré uvoľňuje a rozpúšťa.

Aplikácia: Používajte v koncentrácii 20 - 100 g/l Podlá stupňa znečistenia vhodným napeňovacím zariadením pri teplote 40 - 60 "C. Prípravok sa nanáša vo forme stabilnej peny na čistené povrchy.

Renomag AKTÍV PLUS


Renomag AKTÍV PLUS
Silne alkalický dezinfekčný prostriedok na baze Aktívneho chlóru. Je určený pre penové čistenie a dezinfekciu. Špeciálne tenziríy obsiahnuté v tomto prostriedku zaisťujú vynikajúcu stabilitu nanášanej peny. Preniká dobre aj do silných organických tukových a bielkovinových nečistôt, ktoré uvoľňuje a rozpúšťa.

Aplikácia: Používajte v koncentrácii 20 - 100 g/l vhodným napeňovacím zariadením. Prípravok so nanáša v forme stabilnej peny na čistené povrchy. Doba pôsobenia je 70 - 15 min. Po opadnutí peny ihneď dôkladne opláchnite vodou tak, aby rozpustená nečistoty nezasychali. Mikrobiálna účinnosť A. B (EN 13727, 1276, 13610).
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8