Renomag AUTOMAT


Renomag AUTOMAT
Vysoko koncentrovaný alkalický prostriedok pre priemyselné čistenie podláh obzvláąť v gastronomických a potravinárskych prevádzkach. Zaisťuje dokonalé odstraňovanie ľivočíąnych tukov, rastlinných olejov. Preniká dobre aj do silných nánosov, ktoré uvoľňuje a rozpúąťa. Renomag AUTOMAT je nepenivý a preto vhodný do podlahových umývacích automatov a vysávačov pre mokré vysávanie. Prípravok je ľahko a bez zvyąkov oplachovateľný. Je vhodný pre vąetky povrchy znáąajúce slabé alkálie.

Aplikácia: Pre slabé znečistenie dávkujte v koncentrácii 5 ml na I liter umývacieho kúpeľa stroja. Pre silné znečistenie dávkujte v koncentrácii 10 ml na 1 liter umývacieho kúpeľa stroja.

Renomag AUTOMAT P


Renomag AUTOMAT P
Vysoko koncentrovaný čistiaci a konzervační prostriedok na priemyselné umývanie podláh na báze polymérov. Tento produkt je určený pre periodické priemyselné čistenie podláh. Jeho pôsobenie má ako čistiaci efekt, tak vytvára ochranný film ąpeciálneho polyméru, ktorý je v tomto produkte obsiahnutý. Zaisťuje teda ąetrnosť k povrchu a zároveň vytvára ochrannú vrstvu.

Aplikácia: Dávkujte v koncentrácii 2 - 10 ml na 1 liter umývacieho kúpeľa stroja podlá miery znečistenia povrchu.

Renomag AUTOMAT N


Renomag AUTOMAT N
Vysoko koncentrovaný prípravok určený pre periodické priemyselné čistenie podláh. Vďaka svojmu aktívnemu zloľenie preniká dobre aj do silných nánosov, ktoré uvoľňuje a rozpúąťa. Renomag AUTOMAT N je nepenivý a preto vhodný do podlahových umývacích automatov a vysávačov pre mokré vysávanie. Prípravok je ľahko a bez zvyąkov oplachovateµľný.

Aplikácia: Pre slabé znečistenie dávkujte v koncentrácii 5 ml na 1 liter umývacieho kúpeľa stroja. Pre silné znečistenie dávkujte v koncentrácii 10 ml na 1 liter umývacieho kúpeľa stroja.
© 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8