Imagin na drahé kovy


Imagin na drahé kovy
©peciálny prípravok pre chemické čistenie predmetov zo zlata, striebra, farebných kovov a ich zliatin. Je univerzálne pouľiteľný pre aplikáciu v roztoku ponornou metódou, otieraním aj pre ultrazvukové čistenie.

Aplikácia: Otieraním - neriedený prípravok naneste na suchú tkaninu a čistené predmety otierajte. Po vyčistení predmety okamľite opláchnite čistou vodou a osuąte. Ponorom - ponorte znečistené predmety do Imaginu na drahé kovy v nekovovej nádobe. U silne znečistených predmetov odporúčame účinky prípravku podporiť zahriatím do 50 °C. Doba pôsobenia je podľa stupňa znečistenia 1 - 3 minúty.

Renomag BIO WC


Renomag BIO WC
sklenenej nádobe, ktorú umiestnite do ultrazvukovej čističky. Koncentrovaný prípravok bez formaldehydov pre rozpúąťanie kalov vhodný pre vąetky biologické WC. Vďaka svojej biologickej odbúrateľnosti neznečisťuje ľivotné prostredie a umoľňuje tak následnú likvidáciu rozpustených kalov biologickou cestou. Funkciou tohto prípravku je stabilizácia a skvapalnenie pevných odpadov v biologických WC. Parfumačná zloľka stabilizuje zápach. Prípravok tieľ zabraňuje tvorbe plynov v spodnej nádobe biologických WC.

Aplikácia: Naplňte spodnú nádrľ biologického WC sčasti vodou, do ktorej následne nadávkujte prípravok v koncentrácii 5 ml na jeden liter jej objemu.
© 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8