Imagin ČISTIČ PLôH


Imagin ČISTIČ PLôH
Profesionálny prostriedok na Šetrné ošetrovanie umývateľných povrchov vrátane plastových. Ľahko odstraňuje nečistoty a je bez obsahu bieliacich a abrazívnych zložiek. Zanecháva príjemnú vôňu.

Aplikácia: Naneste malé množstvo prostriedku z fľaše so striekačkou na navlhčenú hubu alebo handru. Umyte nečistoty. Vždy po umytí povrch utrite navlhčenou tkaninou alebo opláchnite vodou. Utrite a vyleštite.

Imagin čistič kávovarov


Imagin čistič kávovarov
Práškový prostriedok na profesionálne čistenie vnútorného systému kávovarov. Vynikajúcim spôsobom odstraňuje mastnoty a usadeniny. Je vhodný pre opakované čistenie celého systému kávovarov. Pravidelným prečisľovaním zabránite usadzovaniu nečistôt vo filtroch, vedeniach, zásobníku vrátane ťažko prístupných miest.

Aplikácia: Nasypte do zaslepenej páky kávovaru a prečistite. Vždy riadne prepláchnite čistou vodou. Prístroje s nádržkou a prekvapkávače - dávkujte cca 2 kávové lyžičky na 7 liter vody do zásobníku. Po nadávkovaní roztok prekvapkajte. Po prečistení prístroja prekvapkajte cesty 3 až 4 krát tak, aby došlo k riadnemu prepláchnutiu vodou.

Imagin na mliečne usadeniny


Imagin na mliečne usadeniny
Koncentrát profesionálneho prípravku na denné preplachovanie mliečnych ciest u výrobníkov teplých nápojov a čistenie výrobníkov šľahačky. Je vhodný k aplikácii za tepla aj za studená.

Aplikácia: Výrobníky s prísávaním mlieka - Roztok v koncentrácii 30 - 50 ml/l prisávajte do kávovaru namiesto mlieka a preplachujte tak mliečne vedenie. Potom dostatočne prepláchnite prísávanim čistej vody. Výrobníky so zásobníkom na mlieko - Roztokom v koncentrácii 30 - 50 ml/l naplňte nádobu a nechajte prepláchnuť mliečne vedenie (ako pri výrobe nápoja). Potom zásobník aj vedenie riadne vypláchnite čistou vodou.

Renomag CITROCLEAN


Renomag CITROCLEAN
Profesionálny prostriedok špeciálne vyvinutý pre dokonalé čistenie presovačov a odšťavovačov. Vynikajúcim spôsobom čistí všetky súčasti a diely lisov na citrusy alebo iné druhy ovocia a zeleniny Zaručuje bezproblémové rozpúšťanie usadenín na báze cukrov a ovocných kyselín zo všetkých aj plastových súčastí týchto zariadení.

Aplikácia: Pre základné čistenie ponorom alebo postrekom používajte v koncentrácii 200 ml/l vody. Je vhodné použiť teplú vodu do cca 50 "C. Dobu pôsobenia volte podľa miery znečistenia maximálne do 30 min. Vždy riadne opláchnite čistou vodou.

Renomag CITROCLEAN APLIKAČNÝ ROZTOK


Renomag CITROCLEAN APLIKAČNÝ ROZTOK
APLIKAČNÝ ROZTOK K PRIAMEMU POUŽITIU. Profesionálny prostriedok špeciálne vyvinutý pre dokonalé čistenie presovačov a odšťavovačov. Vynikajúcim spôsobom čisti všetky súčasti a diely lisov na citrusy alebo iné druhy ovocia a zeleniny.

Aplikácia: Neriedený prostriedok použite k ponornému čistenie alebo postrekom. Po vyčistení vždy riadne opláchnite čistou vodou.
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8