Imagin NA HRDZUa VODNÝ KAMEŇ


Imagin NA HRDZUa VODNÝ KAMEŇ
Koncentrát prostriedku na periodické čistenie sanitárnych zariadení a udržiavanie povrchov znečistených vápenatými a minerálnymi usadeninami. Je vhodný pre čistenie bielej keramiky, bazénov, obkladov, sprch a všade tam, kde je treba odstrániť usadeniny hrdze a vodného kameňa.

Aplikácia: Dávkujte podľa stavu usadenín 10 - 100 ml I vody teplej do 50 °C. Nechajte pôsobiť 5-10 min. Pri silnom znečistení je možné dávkovať do koncentrácie 200 ml. Po aplikácii prostriedku vždy riadne opláchnite povrch čistou vodou a nechajte uschnúť. PROSTRIEDOK NIEJE VHODNÝ NA ČISTENIE MATERIÁLOV CITLIVÝCH VOČI KYSELINÁM!

Imagin WC ČISTIČ gel


Imagin WC ČISTIČ gel
Profesionálny čistiaci prostriedok na bielu keramiku s príjemnou citrónovou parfumáciou. Vynikajúcim spôsobom odstraňuje nečistoty a vápenné usadeniny. Gélovitá konzistencia produktu zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť k čistenému povrchu. Zanecháva príjemnú vôňu.

Aplikácia: Toaletu alebo pisoár opláchnite vodou. Prostriedok nastriekajte po vnútornom obvode aplikačnou fľašou a nechajte pôsobiť cca 5 min. Povrch opláchnite čistou vodou.

Imagin TEKUTÝ PIESOK


Imagin TEKUTÝ PIESOK
Parfumovaný špeciálny tekutý piesok s jemným abrazivom na šetrné čistenie a leštenie všetkých umývateľných povrchov. Vynikajúcim spôsobom odstraľuje nečistoty a je dobre oplachovateľný.

Aplikácia: Používajte neriedený prostriedok

Imagin na HRDZU A VODNÝ KAMEŇ


Imagin na HRDZU A VODNÝ KAMEŇ
APLIKAČNÝ ROZTOK K PRIAMEMU POUŽITIU. Prostriedok na periodické čistenie sanitárnych zariadení a udržiavanie povrchov znečistených vápenatými a minerálnymi usadeninami.

Aplikácia: Neriedený prostriedok naneste z fľaše so striekačkou priamo na čistený povrch alebo navlhčenú hubu. Po aplikácií prostriedku povrch vždy riadne opláchnite čistou vodou.

Imagin ČISTIČ PLÔCH


Imagin ČISTIČ PLÔCH
Profesionálny prostriedok na šetrné ošetrovanie umývateľných povrchov. Vhodný na nábytok, podlahy a všetky ostatné umývateľné povrchy. Ľahko odstraľuje nečistoty a je bez obsahu bieliacich a abrazívnych zložiek Zanecháva prijemnú vôňu.

Aplikácia: Naneste malé množstvo prostriedku z fľaše so striekačkou na navlhčenú hubu alebo handru. Umyte nečistoty. Vždy po umytí povrch utrite navlhčenou tkaninou alebo opláchnite vodou. Utrite a vyleštite.

Imagin PLUS


Imagin PLUS
Vynikajúci profesionálny prostriedok na udržiavanie a leštenie okien, vitrín a všetkých sklenených povrchov alebo glazovaných plôch. Má vynikajúcu odmasťovaciu schopnosť.

Aplikácia: Nastriekajte na sklenenú plochu a vyleštite suchou handrou.

Imagin LEŠTENKA NA NÁBYTOK


Imagin LEŠTENKA NA NÁBYTOK
Univerzálna akrylátová leštenka na všetky druhy drevených povrchov s pravým včelím voskom.

Aplikácia: Pred použitím pretrepať! Naneste rovnomernými ťahmi na nábytok a ošetrený povrch vyleštite mäkkou tkaninou.

Imagin OSVIEŽOVAČ VZDUCHU


Imagin OSVIEŽOVAČ VZDUCHU
Prostriedok na potlačenie napríklad tabakového zápachu a na osvieženie vzduchu v miestnosti s veľmi prijemnou parfumáciou.

Aplikácia: Neriedený prostriedok šetrne striekajte do voľného priestoru miestnosti.
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8