Imagin na ąkrob


Imagin na ąkrob
Profesionálny vysoko účinný práąkový prípravok určený pre odstraňovanie povlakov z riadu. Jedná so o usadeniny ąkrobov a bielkovín, ktoré sú inak len ťaľko odstrániteľné. Zaručuje rýchle a efektívne odstránenie povlakov z riadu. Po renovácii týmto prostriedkom získavajú umyté predmety opätovný vysoký lesk a hygienickú čistotu. PRÍPRAVOK NIE JE VHODNÝ PRE RENOVÁCIU PREDMETOV Z HLINÍKA A FAREBNÝCH KOVOV!

Aplikácia: Dávkujte do ohriatej vody na cca 85 °C v koncentrácii 5-10 g/l. Do takto pripraveného roztoku namáčajte umývané predmety na 15 - 30 min. Po aplikácii ich riadne opláchnite čistou vodou.

Imagin na ąkrob AUTOMAT


Imagin na ąkrob AUTOMAT
Profesionálny vysoko koncentrovaný alkalický prípravok bez chlóru určený pre priemyselné odstraňovanie povlakov z riadu. Jedná so o usadeniny ąkrobu a bielkovín, ktoré sú inak len ťaľko odstrániteľné Zaručuje rýchle a efektívne odstránenie veľmi silných usadenín z riadu so zaistením hygienickej čistoty a opätovného vysokého lesku. PRÍPRAVOK NIE JE VHODNÝ PRE RENOVÁCIU PREDME?TOV Z HLINÍKA A FAREBNÝCH KOVOV!

Aplikácia: Vypnite dávkovanie umývacieho detergentu do umývacieho stroja. Nadávkujte prostriedok v koncentrácii 5 - 20 g/l ohriatej umývacej vody. V takto pripravenej umývačke umývajte znečistené predmety na najdlhąí umývací čas. Priebeľne udrľujte koncentráciu Imagin, na ©krob AUTOMAT. Po renovácii umývaných predmetov ich dôkladne opláchnite čistou vodou. Dôkladne vypláchnite Čistou vodou aj umývací stroj.

Renomag razant


Renomag razant
Profesionálny koncentrát silne alkalického razantného prípravku na odstraňovanie silných nečistôt ponornou metódou. Je obzvláąť vhodný pre odmáčanie mrieľok digestorov a ich ostatných nerezových časti.

Aplikácia: Znečistené predmety namáčajte do roztoku v koncentrácii 20 40 ml/l vody teplej cca 40 "C. Doba ponoru maximálne 5 min. Po aplikácii vľdy riadne opláchnite čistou vodou

Imagin na nerez


Imagin na nerez
©peciálny profesionálny prípravok k beľnému oąetrovaniu (leąteniu) a následnej konzervácii kuchynských zariadení a vąetkých ostatných plôch z nehrdzavejúcej ocele, okrem pracovných plôch. Prostriedok umoľňuje účinnú dlhodobú ochranu oąetrených plôch. Je vhodný aj na leątenie a konzerváciu predmetov z medi, mosadze, bronzu alebo farebných kovov.

Aplikácia: Neriedený prípravok nanáąajte postrekom priamo na plochu alebo suchú mäkkú tkaninu. Následne efektívne rozleątite do plochy.
© 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8