Renomag na umývanie plôch


Renomag na umývanie plôch
Profesionálny kyslý prostriedok s biocidnou zložkou určený pre všeobecné čistenie a dezinfekciu povrchov, strojov a zariadení. Obsahuje dezinfekčnú zložku, ktorá zaisťuje dokonalú sanitáciu znečisteného povrchu Vynikajúcim spôsobom rozpúšťa silné mastnoty, vápenaté a horečnaté usadeniny. Je vhodný na všetky povrchy znášajúce slabé kyseliny.

Aplikácia: Pre sanitáciu dávkujte 10 ml vody teplej cca 50 °C. Vhodná je aplikácia mopom alebo peniacou pištoľou. V prípade silného znečistenia je možné použiť do koncentrácie 100 ml/l. Po vyčistení riadne opláchnite čistou vodou DEZINFEKCIA - Dávkujte 20 ml/l vody teplej min 50 °C. Nechajte pôsobiť najmenej 2 min. Vždy riadne opláchnite čistou vodou. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A. B. V {EN 1040. 1275)..

Renomag PLUS na umývanie plôch


Renomag PLUS na umývanie plôch
Profesionálny parfumovaný alkalický prostriedok pre všeobecné čistenie a dezinfekciu povrchov, pracovných plôch, strojov a zariadení. Obsahuje dezinfekčnú zložku, ktorá zabezpečuje dokonalú sanitáciu znečisteného povrchu. Je vhodný aj k sanitácii povrchov prichádzajúcich do styku s potravinami.

Aplikácia: Pre sanitáciu dávkujte 10 ml/l vody teplej cca 50 °C. Vhodná je aplikácia mopom alebo peniacou pištoľou. V prípade silného znečistenia je možné použiť do koncentrácie 100 ml/l. Po vyčistení riadne opláchnite čistou vodou. DEZINFEKCIA - Dávkujte 20 ml/l vody teplej min. 50 "C. Nechajte pôsobiť najmenej 2 min. Vždy riadne opláchnite čistou vodou. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A. B. V(EN 1040. 1275. 1276).

Renomag PLUS na umývanie plôch APLIKAČNÝ ROZTOK


Renomag PLUS na umývanie plôch APLIKAČNÝ ROZTOK
PRACOVNÝ ROZTOK K PRIAMEMU POUŽITIU. Profesionálny parfumovaný alkalický prostriedok určený pre všeobecné čistenie a dezinfekciu povrchov, pracovných plôch, strojov a zariadení. Obsahuje dezinfekčnú zložku, ktorá zabezpečuje dokonalú sanitáciu znečisteného povrchu.

Aplikácia: Pre sanitáciu naneste neriedený roztok na čistený povrch. Po vyčistení riadne opláchnite čistou vodou. DEZINFEKCIA -Neriedený prostriedok naneste na povrch a nechajte pôsobiť najmenej 2 min. Vždy riadne opláchnite čistou vodou. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A vrátane MRSA. B. V {EN 1040. 1275. 1276).

Imagin SANITA koncentrát


Imagin SANITA koncentrát
Profesionálny veľmi účinný práškový koncentrát dezinfekčného prípravku na sanitáciu silne znečistených povrchov. Je univerzálne použiteľný pre čistenie a dezinfekciu podláh, obkladov aj kuchynských zariadení. Má vynikajúci hĺbkový účinok pri čistení a odmastení nasiakavých materiálov.

Aplikácia: Pre sanitáciu dávkujte 10 - 20 g/l vody teplej cca 40 "C. Po vyčistení riadne opláchnite čistou vodou. DEZINFEKCIA - Dávkujte 20 g/l vody teplej min. 40 "C. Nechajte pôsobiť najmenej 4 min. Vždy riadne opláchnite čistou vodou. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A. B. V (EN 1040. 1275. 1276. 13727. 13624).

Imagin na dezinfekciu


Imagin na dezinfekciu
Profesionálny práškový prípravok na ponornú dezinfekciu so zložkou aktívneho chlóru. Je určený pre všeobecné čistenie a dezinfekciu rozoberateľných časti kuchynských strojov a zariadení nožov a kuchynských pomôcok Odstraňuje škvrny od kávy a čaju z porcelánového a skleneného riadu, z plastov a príborov. Zaručuje rýchle a efektívne odstránenie povlakov bielkovín a usadenín pokrmov. Má bieliaci účinok.

Aplikácia: DEZINFEKCIA - Znečistené predmety namáčajte do dezinfekčného roztoku v koncentrácii 10 g/l vody ohriatej na 50 "C Kontaktná doba najmenej 10 min. Pri silnom znečistení je možné dávku prípravku zdvojnásobiť. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A, B. V (EN 1040. 1275. 13624. 13697).

Imagin DESINFECT APLIKAČNÝ ROZTOK


Imagin DESINFECT APLIKAČNÝ ROZTOK
APLIKAČNÝ ROZTOK K PRIAMEMU POUŽITIU- Profesionálny bezoplachový dezinfekčný prostriedok na alkoholovej báze. Je vhodný pre dezinfekciu umývateľných povrchov, predmetov a zariadení vrátane plôch prichádzajúcich do styku s potravinami. Jedná so o prípravok pre veľmi rýchlu a účinnú dezinfekciu. Prostriedok nezanecháva rezíduá. Je vhodný aj pre aplikáciu na plastové, polykarbonátové a lakované povrchy napríklad solárií.

Aplikácia: DEZINFEKCIA - Prostriedkom dezinfikujte povrch postrekom alebo nanášajte čistou tkaninou vždy do úplného zmočenia! Nechajte pôsobiť najmenej 1 min. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A. B. M.

Imagin ACTIVE TABS


Imagin ACTIVE TABS
Univerzálne použiteľné chiorínové tablety s bieliacim účinkom a vôňou mentolu pre profesionálne použitie. Majú veľmi dobrú rozpustnosť.

Aplikácia: Čistenie a sanitácie plôch ? dávkujte 1-2 tablety do 101 vody. Pripraveným roztokom očistite povrch a riadne opláchnite čistou vodou. Čistenie sanitárnych zariadení - vhoďte 7 - 2 tablety do výlevky. umývadla alebo vane s vodou. Nechajte rozpustiť, vyčistite a opláchnite čistou vodou. WC -vhoďte 1 tabletu do misy či splachovača nechajte rozpustiť a pôsobiť cca 5 min. a spláchnite. Sanitácia odpadových nádob -rozpustite 2 tablety v 10 I vody. vyčistite a vypláchnite čistou vodou.
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8