Orkán PROFI univerzál


Orkán PROFI univerzál
Tekutý umývací detergent pre všetky druhy profesionálnych umývačiek riadu. Vďaka svojmu zloženie zabraňuje tvorbe vápenatých a škrobových usadenín na umývanom riade. Je univerzálne použiteľný pre všetky typy riadu a pohárov. S VÝNIMKOU UMÝVANIA PREDMETOV Z FAREBNÝCH KOVOV A HLINÍKA.

Aplikačná koncentrácia: 1 - 4g/lpri teplote 55 - 70 "C.

Orkán PROFI alu


Orkán PROFI alu
Špeciálny plne univerzálny umývací detergent pre všetky druhy profesionálnych umývačiek riadu. Je vhodný pre umývanie všetkých typov riadu a pohárov vrátane umývania predmetov z farebných kovov v profesionálnych umývačkách riadu. Má veľmi vysokú umývaciu účinnosť a jeho zloženie zároveň ochraňuje umývacie zariadenie pred koróziou.

Aplikačná koncentrácia: 1 - 4g/lpri teplote 55 - 70 °C.

Orkán PROFI alu-plus


Orkán PROFI alu-plus
Špeciálny plne univerzálny umývací detergent pre všetky druhy profesionálnych umývačiek riadu so sanitačnou zložkou. Tento prípravok je určený aj pre ponornú dezinfekciu predmetov z farebných kovov a hliníka. Je vhodný pre umývanie všetkých typov riadu a pohárov vrátane umývania hliníka a farebných kovov. Výborne odstraňuje silné znečistenia a jeho zloženie zároveň ochraňuje umývacie zariadenie proti korózii. Zložka aktívneho chlóru zaisťuje dezinfekciu umytého riadu.

Aplikačná koncentrácia: 1-4 g/l pri teplote 55 - 70 X Pre dezinfekciu priemyselne umytého riadu 3 g/l pri teplote 60 "C. kontaktná doba min. 60 sec. Pre dezinfekciu ponorom 20 g/l pri teplote 20 °C. kontaktná doba min. 10 min. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A B (EN 1040. 13727).

Orkán PROFI na sklo


Orkán PROFI na sklo
Špeciálny tekutý umývací detergent určený výhradne pre profesionálne umývačky pohárov. Zloženie tohto neutrálneho prípravku je plne bez fosfátov a zaručuje výbornú umývaciu schopnosť pri zachovaní maximálnej šetrnosti k umývaným pohárom, glazúram a dekorom. Aplikačná koncentrácia: 1 -3g/l pri teplote 45 - 70 °C.

Orkán PROFI EXTRA


Orkán PROFI EXTRA
Špeciálny vysoko koncentrovaný umývací detergent pre profesionálne umývačky riadu veľkých výkonov určený výhradne pre aplikáciu systémom PREDUMYTIE EXTRA Atotech - M.A. G. Aplikácia tohto prostriedku špeciálnym tryskovým systémom zamedzuje tvorbe škrobových a bielkovinových povlakov na umytých predmetoch a tím zaisťuje HYGIENICKÝ ŠTANDARD pri priemyselnom umývaní riadu.

Aplikačná koncentrácia: 15 20g/l pri teplote do 70 "C.
Š 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter źupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8