Orkán PROFI ekol plus


Orkán PROFI ekol plus
Plne univerzálny vysoko koncentrovaný práąkový umývací detergent pre profesionálne umývačky riadu. Vďaka ąpeciálnemu zloľeniu, ktoré obsahuje inhibitory korózie, zaručuje účinné a bezpečné umývanie aj riadu a príborov z farebných kovov a hliníka. Zároveň chráni samotné umývacie zariadenie proti korózii.

Aplikačná koncentrácia: 2 -4 g/l pri teplote 45 - 70 "C

Orkán PROFI TABLETY 2v1


Orkán PROFI TABLETY 2v1
Moderné umývacie tablety pre profesionálne umývačky riadu. Ich ąpeciálne zloľenie zaisťuje jednoduché dávkovanie a dvojfázový umývací účinok pre bezproblémové odstránenie aj zaschnutých nečistôt pri umývacom procese. Sú vhodné pre umývanie vąetkých druhov riadu a pohárov S VÝNIMKOU UMÝVANIA PREDMETOV Z FAREBNÝCH KOVOV A HLINÍKA.

Aplikačná koncentrácia: Pre úvodnú dávku 1 TABLETA na 15 I umývacej vody pri teplote 45 - 70 "C. Po kaľdom 5-tom cykle dávkujte ďal?ąiu TABLETU 2 v 1.

Orkán PROFI sanit


Orkán PROFI sanit
©peciálny vysoko koncentrovaný práąkový umývací detergent pre priemyselné umývačky riadu s dezinfekčnou zloľkou. Aktívny chlór v tomto prípravku zabezpečuje veľmi dobré umývacie účinky a hygienicky čisté riady. Je vhodný pre umývanie vąetkých druhov riadu S VÝNIMKOU UMÝVANIA PREDMETOV Z FAREBNÝCH KOVOV A HLINÍKA.

Aplikačná koncentrácia: 2 - 4 g/l pri teplote 45 - 70 "C. Pre dezinfekciu 4 g/l pri teplote 60 °C. kontaktná doba min. 2 min. Spektrum mikrobiálnej účinnosti A B (EN 1040. 1276. 13727).
© 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8