Divina De Luxe


Divina De Luxe
rozmery v mm (ąírka x výąka x hĺbka): 265 x 400 x 360, dĺľka káblu: 1,2 m, váha: 10 kg, tlak čerpadla: 15 bar, elektrické napätie: 230 V, príkon: 1250 W, materiál: kov/plast, farba: strieborná max. počet káv na deň 30-40 porcií (presso káva = 4-5 cl) zásobník na zrnkovú kávu 180g zásobník na mletú kávu 7g nádoba na kávový odpad 13 porcií nádrľ na vodu 2 lit. nastavenie porcie 1 kávy 6-9g elektronické nastavenie mnoľstva vody v káve (dva druhy ąálok) nastavenie hrubosti mletia výpust horúcej vody a pary dvojitý okruh na ohrev vody a pary príprava dvoch káv naraz otočný podstavec senzor nedostatku vody program na dekalcifikáciu (odvápnenie) program na preplachocanie Ovládacie prvky: tlačidlo na prípravu veľkej a malej kávy, mletej kávy, vody/pary, tlačidlo dekalcifikácie (odvápnenia) Kontrolné svetielka: signalizácia nedostatku kávy

Divina Digital


Divina Digital
rozmery v mm (ąírka x výąka x hĺbka): 265 x 400 x 360, dĺľka káblu: 1,2 m, váha: 8,5 kg, tlak čerpadla: 15 bar, elektrické napätie: 230 V, príkon: 1250 W, materiál: plast, farba: nerezovo strieborná max. počet káv na deň 30-40 porcií (presso káva = 4-5 cl) zásobník na zrnkovú kávu 350g nádoba na kávový odpad 15 porcií nádrľ na vodu 1,7 lit. nastavenie porcie 1 kávy 6-9g elektronické nastavenie mnoľstva vody do kávy nastavenie hrubosti mletia výpust horúcej vody a pary príprava dvoch káv naraz dvojkruhový ohrev (voda a para) otočný podstavec senzor nedostatku vody Display menu: voľba jazyka, preplachovací cyklus, nastavenie tvrdosti vody, sparenie kávy, predmletie kávy, počítadlo kávy, automatické odvápnenie, časovač vypnutia, čistiaci cyklus, nastavenie hodín, nastavenie času zapnutia a vypnutia kávovaru. Ovládacie prvky: tlačidlo na prípravu veľkej, strednej, malej kávy, pary, na zapnutie a vypnutie kávovaru.

ESPRESSIÓN SUPREMMA


ESPRESSIÓN SUPREMMA
Model: CA4815
Automatický kávovar s ovládaním cez dotykový displej. Tlak 18 barov zaručuje vysoký výkon pre najlepąie espresso. Coffee Essence system extrahuje maximálnu arómu a chuť kávy. Elektronická kontrola teploty zaručuje ideálnu teplotu kávy. Dotykový displej. Programovaním sa dá nastaviť: Mnoľstvo vody pre veľkú alebo malú kávu, Mnoľstvo vody pre dve veľké alebo dve malé kávy. Čas pre automatické vypnutie: úspora energie. Tvrdosti vody a následné odvápňovanie. Kontrast displeja. Zvuková signalizácia. Nastavenie mlynčeka kávy: stavenie hrúbky mletia. Keramický mlynček pre to najlepąie mletie. Pouľitie aj mletej kávy cez zásobník na mletú kávu. Twin coffee system: získanie dvoch identických káv súčasne. Odvápňovací proces môľe byť naprogramovaný v závislosti od tvrdosti vody, čím sa kávovar udrľuje bez usadenín vodného kameňa. Automatické samočistenie zabudované v kávovary. Nastaviteľná výąka vývodu kávy. Nádoba na zrnkovú kávu udrľuje vąetku arómu a chuť Ohrievacia platŇa na ąálky. Tryska na horúcu vodu a paru pre prípravu capuccina, lette, machitto atď. Počítadlo počtu pripravených káv. Odnímateľná nádoba na vodu s podsvietením. Profesionálna prípravná jednotka: rovnaká aká sa pouľíva v predajných kávomatoch od firmy Bianchi.
© 2009 GASTRO-ŠIMINO :: Created by Mgr. Peter Ľupták - WebLOGIC
Kompatibilné prehliadače: Firefox | Opera | Google Crome | Internet Explorer 6, 7, 8